CZ
Přihlásit
Massey Ferguson Kombajny MF Activa Historie

7246 Activa

2008–2015
250 k · 184 kW
7246 Activa — Kombajny
7246 Activa 250 k

Technické parametry

3 parametry
Výkon & provoz
Výkon
250 k (184 kW)
Roky výroby
2008–2015
Rozměry & kapacita
Objem bunkru
8 000 l

Pro jakou farmu se Massey Ferguson 7246 Activa hodí

Středně výkonná sklízecí mlátička pro farmy s plochou obilnin 200–500 hektarů. Záběr 6–9 m, kapacita zásobníku obvykle 8 000–10 000 l.

Konkurence ve výkonové třídě

4 modely

Modely jiných značek s podobným výkonem (±15 %) — pro porovnání před nákupem v bazaru.

Časté otázky

Jaký výkon má Massey Ferguson 7246 Activa?
Massey Ferguson 7246 Activa má jmenovitý výkon 250 koní (184 kW).
V jakých letech se Massey Ferguson 7246 Activa vyráběl?
Massey Ferguson 7246 Activa se vyráběl v letech 2008–2015. Na sekundárním trhu (bazar) zůstává běžně dostupný a náhradní díly jsou stále nabízeny.
Jak velký je zásobník zrna u Massey Ferguson 7246 Activa?
Zásobník zrna Massey Ferguson 7246 Activa pojme 8 000 litrů. Vyplatí se zejména na velkých půdních blocích, kde delší interval vyložení snižuje prostoje.
Anketa

Doporučili byste značku Massey Ferguson?

Hlasujte a uvidíte průběžné výsledky. Hlasování čtenářů · průběžné výsledky