CZ
Přihlásit
Case IH Kombajny Axial-Flow 130/140 Series Historie

Axial-Flow 6130

2012–2018
320 k · 235 kW
Axial-Flow 6130 — Kombajny
Axial-Flow 6130 320 k

Technické parametry

3 parametry
Výkon & provoz
Výkon
320 k (235 kW)
Roky výroby
2012–2018
Rozměry & kapacita
Objem bunkru
9 510 l

Pro jakou farmu se Case IH Axial-Flow 6130 hodí

Středně výkonná sklízecí mlátička pro farmy s plochou obilnin 200–500 hektarů. Záběr 6–9 m, kapacita zásobníku obvykle 8 000–10 000 l.

Konkurence ve výkonové třídě

5 modelů

Modely jiných značek s podobným výkonem (±15 %) — pro porovnání před nákupem v bazaru.

Časté otázky

Jaký výkon má Case IH Axial-Flow 6130?
Case IH Axial-Flow 6130 má jmenovitý výkon 320 koní (235 kW).
V jakých letech se Case IH Axial-Flow 6130 vyráběl?
Case IH Axial-Flow 6130 se vyráběl v letech 2012–2018. Na sekundárním trhu (bazar) zůstává běžně dostupný a náhradní díly jsou stále nabízeny.
Jak velký je zásobník zrna u Case IH Axial-Flow 6130?
Zásobník zrna Case IH Axial-Flow 6130 pojme 9 510 litrů. Vyplatí se zejména na velkých půdních blocích, kde delší interval vyložení snižuje prostoje.
Anketa

Doporučili byste značku Case IH?

Hlasujte a uvidíte průběžné výsledky. Hlasování čtenářů · průběžné výsledky